WŁOSY
zobacz produkty
CIAŁO
zobacz produkty
TWARZ
zobacz produkty

KONTAKT

MARION Sp. z o.o.

ul. Chwaszczyńska 131a

81- 571 Gdynia

 

Infolinia 801 800 026

Całkowity koszt połączenia 35gr

Poniedziałek – piątek 800 – 1600

 

Sekretariat

tel. +48 58 782 64 00

faks: +48 58 782 64 01

e-mail: marion@marionkosmetyki.pl

 

Reklamacje

tel. +48 58 782 64 00

e-mail- reklamacje@marionkosmetyki.pl

 

NIP 958-13-94-151,

REGON 192622037,

Wydział Gospodarczy KRS w Gdańsku nr 0000064030

BNP PARIBAS BANK POLSKA S.A.

39 1600 1114 0004 0707 8097 2001

EKD 2452

Kapitał zakładowy 50.000



Dyrektor Handlowy

Piotr Kujawa

Tel. +48 515 083 603

e-mail: piotr.kujawa@marionkosmetyki.pl

 

 

Dział Sprzedaży Krajowej

e-mail: sprzedaz@marionkosmetyki.pl

tel. kom.: +48 508 572 009

więcej

Dział Zaopatrzenia

Kierownik zaopatrzenia

Magdalena Chrzanowska

tel. kom. + 48 502 260 553

e-mail: magdalena.chrzanowska@marionkosmetyki.pl

więcej

Dział Eksportu

Koordynator działu Eksportu i Logistyki

Aleksandra Ostalska

tel. kom.: +48 507 874 108

e-mail: export@marionkosmetyki.pl

e-mail: aleksandra.ostalska@marionkosmetyki.pl

 

Dział Private label

Kierownik ds. zleceń kontraktowych i marek własnych

Marta Kołakowska

tel. +48 510 058 622

e-mail: marta.kolakowska@marionkosmetyki.pl

więcej

Dział Kadr

Specjalista ds. kadr i płac

Piotr Konkol

email: kadry@marionkosmetyki.pl

email: rekrutacja@marionkosmetyki.pl

 

Dział Marketingu

Dyrektor ds. marketingu

Emilia Szymczak

tel. kom. +48 519 690 851

e-mail: emilia.szymczak@marionkosmetyki.pl

więcej