WŁOSY
zobacz produkty
CIAŁO
zobacz produkty
TWARZ
zobacz produkty

Nagrody i wyróżnienia

Najlepszy produkt 2020 - Wybór Konsumentów

Marion laureatem badania „Najlepszy produkt 2020- Wybór Konsumentów”

16 stycznia marka Marion została wyróżniona aż dwiema nagrodami w ogólnopolskim badaniu „Najlepszy Produkt 2020- Wybór Konsumentów”. Srebrny medal w kategorii „kosmetyki do pielęgnacji włosów” otrzymała odżywcza seria do włosów „Enjoy coco”. Wyróżnione w badaniu zostały również oba sera do twarzy z linii „Love Holo”.

Badanie przeprowadził renomowany instytut badawczy GfK Polonia na zlecenie Wydawnictwa Gospodarczego, dostawcy kompleksowych rozwiązań biznesowych w branży FMCG. Jego celem było nagrodzenie na podstawie opinii konsumentów najlepszych nowości produktowych, wprowadzonych na rynek w  okresie 01.09.2018-01.09.2019.

W najnowszej edycji badania o prestiżowe wyróżnienie walczyło łącznie aż 305 produktów.

Prestiżowy znak Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów® będzie można zobaczyć na etykietach nagrodzonych produktów Marion z linii Enjoy Coco.

foto


Certyfikat Dobrego Pracodawcy

Miło nam poinformować, że firma MARION otrzymała Certyfikat Dobrego Pracodawcy, przyznawany przez portal Gowork.

Pragniemy podnosić standardy zatrudnienia w naszej firmie oraz dążyć do tego, aby dostosować nasz system do potrzeb rynku pracy.

foto


Najlepszy produkt 2019 wybór konsumentów
MARION seria FINAL CONTROL

Linia produktów do stylizacji włosów MARION PROFESSIONAL FINAL CONTROL została wyróżniona w ósmej edycji ogólnopolskiego badania konsumenckiego „Najlepszy Produkt 2019 – Wybór Konsumentów. Komisja konkursu na podstawie opinii konsumentów wybierała najlepsze produkty, które trafiły do sprzedaży w ciągu minionego roku. Seria do profesjonalnej stylizacji MARION FINAL CONTROL otrzymała brązowy medal w kategorii PRODUKTY DO STYLIZACJI WŁOSÓW. Konkurs został zrealizowany przez instytut GfK Polonia.

foto


Prestiżowy ranking
Gazele Biznesu 2018

Mamy przyjemność poinformować, że firma Marion Sp. z o.o. znalazła się w prestiżowym gronie laureatów 19. edycji rankingu Gazele Biznesu 2018.

„Gazele Biznesu” to najpopularniejsze i najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm sporządzane przez dziennik „Puls Biznesu”, nieprzerwanie od 2000 roku.

Otrzymane wyróżnienie potwierdza, że firma Marion bardzo dynamicznie się rozwija, spełniając jednocześnie oczekiwania swoich klientów. Odzwierciedla ono dobrą reputację oraz wiarygodność przedsiębiorstwa.

foto


Najlepszy produkt 2018
wybór konsumentów: MARION DETOX

Linia do oczyszczania i pielęgnacji twarzy MARION DETOX z aktywnym węglem, została nagrodzona w badaniu konsumenckim „Najlepszy Produkt”. Zdobyła srebrny medal w kategorii KOSMETYKI DO ZADAŃ SPECJALNYCH. Konsumenci wybrali najlepsze ich zdaniem produkty spośród 253 nowości w 49 kategoriach (spożywczych, chemicznych i kosmetycznych) wprowadzone na rynek polski w okresie między 1 września 2016 a 1 września 2017 roku. To ogólnopolskie badanie zostało zrealizowane po raz siódmy przez instytut GfK Polonia.

Więcej informacji na stronie: https://www.wiadomoscikosmetyczne.pl/artykuly/najlepszy-produkt-2018-poznaj-najlepsze-produkty-f,44686/1

foto


Gepard Biznesu 2016 dla MARION

Z dumą informujemy, że firma MARION Sp. z o.o. została uhonorowana w XI edycji Konkursu GEPARDY BIZNESU 2016. Jest to ranking najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce, stworzony przez Instytut Europejskiego Biznesu.

Prestiżowe wyróżnienie świadczy o finansowej stabilności firmy i o wiarygodności we współpracy biznesowej.

Rankingi i wykaz laureatów dostępne są na stronie  http://www.gepardybiznesu.pl/content/view/4395/233/Serum Termoochrona marki MARION - Kosmetykiem Wszech Czasów

Serum chroniące włosy przed działaniem wysokiej temperatury z linii Termoochrona MARION uznane Kosmetykiem Wszech Czasów. Nagroda jest przyznawana przez użytkowniczki portalu www.wizaz.pl.

W tegorocznej edycji kapituła 83 tysięcy recenzentek w kategorii „Włosy stylizacja” najwyżej oceniła kosmetyk MARION. Użytkowniczki portalu wizaz.pl poprzez swoje oceny i decyzje przyznały produktowi tytuł Kosmetyku Wszech Czasów.

Kosmetyk Wszech Czasów (KWC) jest największym w Europie opiniotwórczym katalogiem produktów kosmetycznych. Recenzje dodawane są przez użytkowniczki serwisu Wizaz.pl. Do chwili obecnej, ponad 83 000 recenzentek zaopiniowało 50 000 produktów kosmetycznych, tworząc tym samym bazę blisko miliona rozbudowanych recenzji konsumenckich dostępnych on-line.

foto


MARION najlepszą Firmą Rodzinną!

Prestiżowe wyróżnienie na arenie międzynarodowej. MARION najlepszą Firmą Rodzinną!

Podczas tegorocznego, drugiego z kolei, międzynarodowego spotkania Gutmann Family Business Owners Day w Wiedniu, firma MARION uzyskała tytuł Wyróżniającej się Firmy Rodzinnej w Polsce 2015. W rankingu wzięło udział kilkaset wiodących firm rodzinnych z dziewięciu państw Europy Środkowej i Wschodniej, a po raz pierwszy polskie firmy rodzinne.

Spotkanie odbyło się 23 października w głównej siedzibie Banku Gutmann w Wiedniu. Zgromadziło liderów dobrze prosperujących firm rodzinnych z Austrii, Bułgarii, Republiki Czeskiej, Finlandii, Węgier, Holandii, Polski, Ukrainy i Rosji.

To właśnie nasza firma została doceniona przez przedstawicieli Banku Gutmann przy współpracy z IESE Business School z Barcelony – jednej z wiodących na świecie uczelni biznesu.

– MARION reprezentuje polski przykład najlepszych praktyk prowadzenia biznesu i spełnia wszystkie kluczowe kryteria najlepiej prosperujących i zaangażowanych graczy na arenie krajowej, jako pracodawca tworzący miejsca pracy, innowator i zarządca wspólnego majątku rodziny. – relacjonuje Sadra Assaf z Banku Gutmann.

Ta prestiżowa nagroda, po raz pierwszy w Europie Środkowej i Wschodniej, wyłoniła najlepsze firmy rodzinne i przyczynia się do promowania znaczenia tych przedsiębiorstw, jako stabilnych pracodawców, tworzących nowe miejsca pracy, wdrażających inwestycje lokalnie, filantropów i innowatorów.

Podczas spotkania odbył się panel dyskusyjny, w którym przedstawiciele wielopokoleniowych firm mieli okazję konsultować się między sobą w kwestiach strategicznych i wymieniać się osobistymi doświadczeniami związanymi z prowadzeniem biznesu. Wiodącą tematyką spotkania była innowacyjność, jako niezbędny czynnik rozwoju współczesnych firm.

W imieniu firmy MARION nagrodę odebrała prof. UG Anna Maria Nikodemska-Wołowik (członek honorowy polskiego jury w konkursie Banku Gutmann)

Od lewej: prof. John A. Davis z Harvard BS, prof. Anna Maria Nikodemska-Wołowik oraz dr Gordian Gudenus Gutmann Bank

foto


MARION Gazelą Biznesu 2014

Po raz kolejny, firma MARION Kosmetyki znalazła się w rankingu najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw. Podczas XV edycji wyłoniono małe i średnie firmy, które odnotowują wzrost przychodów, doskonale radząc sobie z sytuacją gospodarczą panującą na rynku. Laureaci konkursu z województwa pomorskiego, mieli okazję spotkać się na uroczystej gali w Sopocie.

foto