Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszych serwisów internetowych, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies.

Zamknij

Dane kontaktowe

MARION Sp. z o.o.

ul. Chwaszczyńska 131a

81- 571 Gdynia

Sekretariat

tel. +48 58 782 64 00

e-mail: marion@marionkosmetyki.pl

Dział Marketingu

 

Dyrektor ds. marketingu i rozwoju

Andrzej Snider

tel. kom. +48 504 439 342

e-mail: andrzej.snider@marionkosmetyki.pl

 

Z-ca Dyrektora ds. marketingu

Emilia Szymczak

tel. kom.  +48 519 690 851

e-mail: emilia.szymczak@marionkosmetyki.pl

 

Specjalista ds. marketingu

Anna Nestor

tel. kom.  +48 510 118 461

e-mail: anna.nestor@marionkosmetyki.pl

 

Kontakt dla blogerek

e-mail: blog@marionkosmetyki.pl

Dział Zaopatrzenia

Dział surowce chemiczne

Janusz Felczak

tel. +48 58 782 64 06

tel.kom. +48 508 084 275

e-mail: janusz.felczak@marionkosmetyki.pl

 

Dział opakowań

Magdalena Chrzanowska

tel. +48 58 782 64 08

tel.kom. +48 509 384 166

e-mail: magdalena.chrzanowska@marionkosmetyki.pl

Dział handlowy

Private label

Marta Kołakowska

tel. +48 510 058 622

e-mail: marta.kolakowska@marionkosmetyki.pl

Dział Eksportu

e-mail: sales@marionkosmetyki.pl

 

tel. kom.: +48 508 572 014

e-mail: export@marionkosmetyki.pl

Dyrektor Sprzedaży Krajowej

Ryszard Żochowski

Tel. +48 501 365 681

e-mail: ryszard.zochowski@marionkosmetyki.pl

Kierownik regionalny

(woj. świętokrzyskie, małopolskie, śląskie, podkarpackie, lubelskie, dolnośląskie, opolskie)

Renata Sosna

Tel. +48 508 166 150

e-mail: renata.sosna@marionkosmetyki.pl

Key Account

Marcin Zieliński

Tel. 512 301 175

e-mail: marcin.zielinski@marionkosmetyki.pl

Kierownik ds.obsługi klienta (sklepy partnerskie)

Anna Wojtyłowicz

Tel. +48 502 254 128

e-mail: anna.wojtylowicz@marionkosmetyki.pl

NIP 958-13-94-151,

REGON 192622037,

Wydział Gospodarczy KRS w Gdańsku nr 0000064030

BNP PARIBAS BANK POLSKA S.A.

39 1600 1114 0004 0707 8097 2001

EKD 2452

Kapitał zakładowy 50.000